15 жовтня о 14:29

Аеропорт “Київ” може перестати працювати вночі

Киянам, які живуть біля аеропорта “Київ” в Жулянах набридло слухати шум літаків по ночам. Для того, аби заборонити нічні польоти, була створена петиція, яка на сьогодні вже зібрала 1630 підписів.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на петицію.

“Аеропорт Жуляни обслуговує велику кількість рейсів, що робить проживання у зоні транспортного коридору небезпечним і нестерпним. Спочатку аеропорт був побудований за околицями міста, а тепер житловий сектор оточує його з усіх сторін”, – пише авторка петиції, Олена Мельник.

За словами жінки, шум негативно впливає на нервову систему, може спричинити серцево-судинні захворювання, виразкову хворобу, порушення обмінних процесів. Медики відзначають особливо несприятливу дію навіть незначних за рівнем шумів у години відпочинку і, передовсім, сну, коли найбільш повно повинні відновлюватись сили людини.

“Літаки пролітають над житловими будинками, дитячими садочками, школами. Не можливо звикнути до шуму, особливо того, що здіймає Boeing. В Європейських країнах діють норми на шумове забруднення. Необхідно заборонити нічні польоти, а особливо експлуатацю літаків, які створюють шум, що перевищує шумові норми”, – вимагає Олена Мельник.

Враховуючи, що під її заклком підписалося більше півтори тисячі киян, всього за місяць, то не одній їй болить ця тема. У столичних жителів є ще 51 день, аби набрати 10 тисяч підписів, необхідних для розгляду цього питання.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро розслідує кримінальне провадження щодо можливих зловживань і розтрати коштів в діях службових осіб Київської міськради, Головного управління комунальної власності Києва, КП Міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни) і ТОВ “Мастер-авіа”.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.