19 жовтня о 15:34

“Більше не повториться”: киянам обіцяють гарячу воду без відключень

Гаряча вода стала для киян за останні півроку сакральною темою. І хоч вона вже з’явилася у більшості будинків, столичним жителям лячно думати про наступний рік, коли почнуться нові відключення. Спецільно для них у мерії запевнили, що тепер все буде інакше.

Як повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на “Сніданок з 1+1“, мер Києва Віталій Кличко пообіцяв киянам, що ситуація з відсутнім гарячим водопостачанням, яка цього року склалась в столиці, більше не повториться.

За його словами, влада Києва взяла на себе борги киян за газ у розмірі близько 5 мільярдів гривень, і наразі ця сума вже впала до 2 мільярдів, однак “Нафтогаз” ще й вимагав сплатити штрафи і пеню на суму у більш, ніж мільярд гривень, що суд не задовольнив.

“Це маленька перемога для нас, але вона коштувала відсутністю гарячої води у киян. І це вина не мера міста, і не КМДА. На жаль, є деякі люди, які мають недержавницьку позицію”, – підкреслив Кличко.

Крім того, місто готує нову коштовну програму заміни труб у столиці через ненадійність старої системи.

“У місті Києві кілька тисяч труб розташовані під землею і деякі ми вириваємо, а вони як папірець. І це втрата тепла і втрата води. І ми робимо зараз програму заміни труб, достатньо коштовний процес, і ми зараз інвестуємо набагато більше грошей, ніж попередньо інвестувала компанія “Київенерго”, – заявив Кличко.

Нагадаємо, після запуску гарячої води у Києві сталося більше 300 пошкоджень труб. Працює 34 аварійно-відновлювальні бригади “Київтеплоенерго”. Працюють цілодобово. “Намагаємось максимально оперативно відновити гарячу воду усім, хто ще залишився без неї”, – запевняє заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.