31 грудня о 11:30

Будинок вчителя у Києві реставруватимуть спеціалісти

Створено робочу групу для уточнення проектних рішень реставрації Будинку вчителя та доопрацювання концепції розвитку Музею Української революції 1917-1921 років, який розміщується у будівлі.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на КМДА.

Таке рішення ухвалено за результатами виїзної наради за участю Міністра культури України Євгена Нищука, а також заступників голови Київської міської державної адміністрації Вячеслава Непопа та Олександра Спасибка.

У робочу групу увійдуть представники Міністерства культури, КМДА, Інституту національної пам’яті, Музею Української революції 1917-1921 років, замовника реставрації – КП «Житлоінвестбуд-УКБ».

«Проект реставрації Будинку вчителя схвалений науково-методичною радою при Міністерстві культури, проведена державна експертиза проектно-кошторисної документації, – зазначив Вячеслав Непоп. – Усі питання, які можуть виникати до проекту з огляду на подальший розвиток Музею, будуть ретельно вивчені робочою групою та уточнені у проектних рішеннях».

Нагадаємо, у КМДА незадоволені тим, що кияни протестують через тарифи на комуналку. За твердженням столичних чиновників, судові позови стосовно тарифів винятково муніципальних житлово-експлуатаційних організацій – намагання дестабілізувати ситуацію з обслуговуванням 8,5 тисячі житлових будинків та збільшити дефіцит працівників галузі.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.