07 грудня о 10:48

Будинок вчителя у Києві закривають на ремонт

Будинок вчителя закриють на капітальний ремонт, який почнеться вже у лютому 2019 року. За планом, роботи мають скінчитися через три роки в червні 2022 року.

фото Вечірній Київ

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Вечірній Київ.

Будинок вже огорожений парканом з металевої сітки.

“В будівлі робили капітальний ремонт ще в 1974 році. Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва» надало звіт від 23. 05. 2017 року, де вказується про аварійний стан частини утримуючих конструкцій”, – повідомив в. о. директора закладу Київський міський будинок учителя Олег Стешук.

За його словами, йдеться про загрозу обвалу даху, в будинку протікає стеля. Адміністрація чекає, доки завершаться договори оренди з підприємствами. Зокрема, там розташовуються державна науково-педагогічна бібліотека України ім. В.Сухомлинського, Педагогічний музей України НАПУ, Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України, Музей Української Революції 1917-21 років та приватні хореографічні студії.

“Перш за все фасад відновлять й збережуть його первісний вигляд. А ось всередині буде багато цікавого для педагогів. Фактично приміщення хочуть перетворити на сучасний освітній простір для вчителів Києва. Також у планах залучення посольств, які в Будинку вчителя мають ділитися кращими методиками своїх країн”, – розповів Стешук.

Лише на проект реставрації з міського бюджету виділять 5,94 мільйона гривень. Тендер на розробку проекту реставрації вже проведений. Компанією переможцем за умовами тендеру стала ТОВ “Дабл ю енд ейч інжиніринг”. Переможець має розробити проект до кінця 2019 року.

Нагадаємо, у столичній підземці відремонтують бомбосховища. Оскільки ці підземні конструкції сполучені з діючими об’єктами метрополітену, виникає небезпека впливу на стан споруд, що експлуатуються у процесі пасажирських перевезень.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.