Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Черга в дитсадки Києва скоротилася до трьох тисяч дітей / Магдебурзьке право
07 грудня о 15:26

Черга в дитсадки Києва скоротилася до трьох тисяч дітей

За 4 роки черга в дитсадки Києва скоротилась більш ніж в п`ять разів: з майже 16 тисяч черговиків до 3 тисяч.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на журналіста, Олександра Харченко.

“Ще один комунальний дитячий садочок відкриють у Дарницькому районі столиці. Відповідне рішення сьогодні підтримали депутати Київради. Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №799 відкриють за адресою: вулиця Олійника,10. Дитсадочок розрахований на 14 груп”, – йдеться в повідомленні.

За словами чоловіка, нині збудовано рекордну кількість нових, або повністю реконструйовано дитячі освітні заклади. при чому, за 4 роки збудовано більше, аніж за всі роки незалежності.

«Раніше у цьому приміщенні був дитячий садочок, але 2000 року його було закрито. Останні роки ця будівля використовувалася школою №296 з поглибленим вивченням іноземної мови для розміщення початкових класів. Наразі відбувається виведення початкових класів з приміщень будівлі ліквідованого закладу дошкільної освіти та планується реконструкція об’єкта для облаштування там садочку. Він зможе вмістити 260 дітей, а це суттєво знизить напругу в мікрорайоні щодо влаштування малюків у дитсадки», – зазначила депутат Київради Ганна Старостенко.

Нагадаємо, депутати Київради підтримали рішення про встановлення камер відеоспостереження в дитячих групах та на територіях цих закладів. Зазначений документ забезпечує в першу чергу інтереси дітей, їхніх батьків та працівників дитячих садочків.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.