Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Чиновники вибачаються перед киянами за "Міську електричку" / Магдебурзьке право
22 жовтня о 17:07

Чиновники вибачаються перед киянами за “Міську електричку”

Столичні чиновники принесли вибачення перед киянами за жахливу ситацію з “Міською електричкою”, яка сталася сьогодні вранці. Як відомо, рух електропоїздів міської електрички був заблокований обуреними пасажирами на станції «Троєщина-2» із причини недотримання графіка руху.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на КП «Київпастранс».

“«Київпастранс» приносить вибачення за наявні негаразди з поїздами міської електрички”, – повідомили чиновники, а далі почалися їхні виправдовування.

Відомство зазначило, що графік руху курсування електропоїздів міської електрички складається «Київпастрансом», а регулюється – «Укрзалізницею». Безпосередньо коригування графіка руху відбувається саме диспетчером «Укрзалізниці». Тобто, пріоритет у русі за графіками надається швидкісним поїздам, поїздам далекого сполучення та товарним поїздам.

“Від започаткування проекту «Міська електричка», підприємство використовує електропоїзди серії ЕР9м 70-х років минулого століття, передані ПАТ «Укрзалізниця», які потребують постійного планового та позапланового ремонту”, – бідкається столичне КП.

За їх словами, роботи із технічного обслуговування і ремонту може виконувати лише моторвагонне депо Фастів-1 ПАТ «Укрзалізниця», яке використовує та обслуговує аналогічні типи рухомого складу. Наразі у порядку черги на різних видах ремонтів у депо Фастів-1 перебувають електропоїзди міської електрички та із закінченням робіт будуть видані на лінію.

Нагадаємо, сьогодні в годину пік невідомі активісти майже на годину заблокували рух кільцевої електрички на станції Троєщина-2. Причому лягали прямо на рейки під коліса потягу. Людей обурило, що в електричці замало вагонів для перевезення пасажирів.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.