Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Дітям киян, що воювали на Сході України, надаватимуть щомісячну допомогу / Магдебурзьке право
28 грудня о 12:13

Дітям киян, що воювали на Сході України, надаватимуть щомісячну допомогу

У Києві дітям загиблих учасників Революції Гідності та бійців АТО щомісяця видаватимуть по 3 тисячі гривень матеріальної допомоги.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на розпорядження на сайті Київської міської держадміністрації.

Згідно з документом, малолітнім і неповнолітнім дітям, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, які були отримані під час участі в Революції Гідності або в АТО буде надаватися щомісячна матеріальна допомога у розмірі 3 тисяч гривень.

Також наголошується, щомісячна матеріальна підтримка забезпечить соціальний захист членів сімей киян, які загинули на Майдані чи в АТО.

Також додамо, що 29 грудня о 10:00 для дітей з сімей учасників АТО – клієнтів мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва розпочнеться новорічне свято у кінотеатрі «Київська Русь». Юні глядачі подивляться мультфільм «Пригоди Святого Миколая», отримають подарунки, а також поринуть у цікаву інтерактивну ігрову програму від волонтерів  мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці.

Нагадаємо, невдовзі по тому, як з війни почали повертатися перші травмовані АТОвці, стало зрозуміло, що питання їхньої реабілітації (і фізичної, і психологічної) лягає передусім на їхні ж плечі, а також – не в останню чергу й волонтерів. Влада була дуже задоволена тим, що знайшлися ентузіасти, готові перейняти на себе функції держави, а отже, – звільнити її від відповідальності.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.