05 грудня о 17:23

Е-квиток у Києві почне працювати пізніше ніж очікувалося

Неймовірно розрекламований єдиний електронний квиток для Києва, все ще існує лише у тестовому вигляді. У КМДА пояснюють затримку тим, що хочуть зв’язати єдиним електронним квитком підземний і наземний транспорт й запустити систему одночасно у метро, тролейбусах, автобусах та трамваях. Для цього на кожній станції облаштовують по одному турнікету – там, де зараз платять картками з PayPass.

Старі проїздні будуть цікаві хіба-що колекціонерам

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Сегодня.

І хоч у муніципалітеті стверджують, що тестування системи добігає кінця, але придбати пластикові картки та квитки з QR-кодом можна буде лише за пару тижнів, в кращому випадку.

Е-квиток можна буде купити у кондукторів, в касах метрополітену та в боксах на зупинках. Сама картка, як повідомлялося раніше, коштуватиме 40 грн. Контролери матимуть спеціальні пристрої, які при зчитуванні картки визначатимуть, чи пасажир оплатив проїзд.

У перспективі електронний квиток має з’явитися і в маршрутках. Раніше в муніципалітеті заявляли, що маршрутники будуть зобов’язані перейти на систему до кінця 2019 року. «Коли перевізники беруть участь у конкурсах на маршрути, то одна з ключових умов для них – встановлення нової системи в салонах», – кажуть у КМДА.

Нагадаємо, з 1 листопада у столиці розпочинається тестування роботи електронного квитка. Він діятиме на всі види громадського транспорту на основі безконтактної електронної пластикової картки. Проте на перший час, це буде лише тестова програма, яка має виявити недоліки системи.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.