Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Герб Києва оберуть за допомогою конкурсу / Магдебурзьке право
06 лютого о 14:48

Герб Києва оберуть за допомогою конкурсу

У Києві відбудеться конкурс на розробку художнього зображення офіційного символу столиці. Про це повідомляє прес-служба Київради.

zik.ua

Проекти зображення герба мають ґрунтуватися на історичних традиціях Києва. Зображення можуть створюватися індивідуально або творчим колективом.

Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів зазначив, що наразі Київ використовує символіку, яка не сповна відповідає принципам, правилам та традиціям європейської геральдики. «Важливий момент, що ескізні проекти мають бути розроблені на основі історичних традицій з використанням відомих символів місцевого самоврядування Києва. Таким чином оновлений Герб столиці відповідатиме вимогам історії та сучасності водночас», – наголосив Володимир Прокопів.

Для участі у конкурсі учасники мають представити ескізний проект герба міста Києва (кольоровий та одноколірний). Також конкурсанти надаватимуть пояснювальну записку з геральдичним описом і обґрунтуванням композиції.

Ескізні проекти мають бути представлені на папері формату А3 або А4. Деталі проведення конкурсу, його тривалість та терміни визначення переможців робоча група має затвердити найближчим часом.

Джерело: zik.ua