18 жовтня о 09:46

Голий Кличко відтепер “радує” мешканців Житомирщини

Якщо вам раптом хочеться побачити братів Кличко в пікантних позах і без одягу, то вам треба поїхати до міського парку Коростишева, який знаходиться в Житомирській області, де нещодавно з’явилася дивна гранітна скульптура.

Як повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на допис очевидця, “голого Віталія Кличка подвоїли та увіковічили у граніті”.

“Те, що Клички голі – це відзеркалення економічних проблем українців чи тонкий натяк на європейські цінності?” – пише Сергій Биков.

Монумент важить п’ять тонн. Його автором і творцем є скульптор Віталій Рожик, який, до речі, є великим шанувальником братів Кличко. Над створенням гранітного статуї творець працював п’ять років, повідомляє Житомир.Інфо.

“З самими братами я навіть не зв’язувався – створював пам’ятник за фото. Довго шукав, як боксерів посадити і передати кожен мускул. Тільки рік статуя ліпилася. І у мене правда вийшло. Семитонний гранітний блок перетворився в 2,5-тонну скульптуру. Роботу показував тільки один раз – у Києві на виставці по обробці каменю”, – сказав Віталій Рожик, який є творцем понад 500 робіт, які встановлені по всьому світу.

Зазначимо, що є навіть прихильники скульптури Кличків.

“Все це набагато глибше, ніж ви думаєте. Кличків зобразили на подобі, видатних афінських спортсменів. Чому це повинно викликати сміх? Хто досяг з українських спортсменів в боксі, у важкій категорії, більше ніж вони? Можливо Віталій і не є передовим політиком, але як спортсмен, він викликає повагу” – пише Владислав Бурчак.

В той же час, деякі користувачі соцмереж визнали пам’ятник надмірно відвертим, розгледівши в ньому гомосексуальний підтекст.

“Перед входом в гей-клюб?”, “орки”, “Коростишівський Граніт”, “Ух ти! Дві торпеди”, “Потрібно терміново в столицю перевезти, місце навпроти Бессарабського ринку пустує”, “Пам’ятник геям!” “Пам’ятники стають все цікавіше і цікавіше …”, «В очікуванні горячої води» або «В очікуванні знесення мафа» – пишуть користувачі.

Сам Кличко поки ніяк не прокоментував встановлення пам’ятника своїй персоні і щось нам підказує, що мовчання в цій ситуації найкращий варіант.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко не має проблем з гарячою водою адже давно встановив собі бойлер. І хоч чиновник розуміє, що не всі можуть собі це дозволити, але навряд чи йому так пече холод, як більшості киян.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.