13 березня о 10:18

Карантин у Києві: які культурно-розважальні заходи скасовано

0432.ua

Із 12 березня в Україні почав діяти ряд обмежувальних заходів, пов’язаних із загрозою епідемії небезпечного коронавірусу нового типу COVID-19. Триватиме їхня дія до 3 квітня включно. Зокрема в дитячих садках, школах та вищих навчальних закладах оголошено карантин і повністю припинено навчальний процес; у кінозалах і театрах – скасовані сеанси та вистави; багато виконавців повідомляють про перенесення своїх виступів і концертів.

Концерт LATEXFAUNA 27 березня – перенесли

Українська dream pop команда вирішила виконати умови карантину і перенесла свій концерт на 24 квітня. Місце проведення залишили те саме – HC Hall. Старі квитки – в силі.

Концерт Missio 12 березня – перенесли

Не відбудеться концерт американського електро-поп-рок дуету Missio. Метью Брю і Девід Батлер, які повинні були виступити в концерт-холі Stereo Plaza, нову дату назвуть пізніше. Квитки, куплені на концерт, залишаться в силі.

Концерт Palaye Royale 24 березня – перенесли

Канадський фешн-арт-рок від групи Palaye Royale повинен був пролунати в київському клубі BelEtage 24 березня. Нова дата концерту поки не визначена. Організатори обіцяють залишити в силі всі квитки.

Барахолка Кураж March – скасували

Популярна благодійна барахолка, запланована на 14-15 березня, скасована. Найближчий Кураж тепер має відбутися наприкінці квітня. Квитки на березневу барахолку залишаються в силі.

Київський міжнародний напівмарафон 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON – перенесли

Швидше за все, напівмарафон перенесуть на другу половину року. Нову дату забігу повинні повідомити у квітні.

Відкриття сезону Ulichnaya Eda – скасували

Ось уже кілька років із настанням теплого сезону в Києві починалися фестивалі стріт-фуду під брендом Ulichnaya Eda. Цього року перший захід серії повинен був відбутися 28 і 29 березня. Через карантин його скасували.

Фестиваль відеоблогерів Videozhara 2020 – скасували

Захід був запланований на 23-24 травня. Щоб повернути вартість придбаних квитків, потрібно заповнити форму на сайті фестивалю.

Інтерактивна виставка Ukraine WOW – закрита

Інтерактивна виставка-подорож Ukraine WOW на Центральному залізничному вокзалі не буде приймати відвідувачів.

«Книжковий Арсенал» – не виключають перенесення

За планом фестиваль має відбутися 20-24 травня. «Проте якщо рівень загрози буде зростати, Мистецький арсенал готовий перенести проведення Книжкового Арсеналу на інший період», – йдеться в повідомленні організаторів.

Кінотеатри й театри

Усі популярні київські кінотеатри та кінозали в торгових центрах оголосили про закриття та скасування сеансів на час дії обмежувальних заходів.

Про перенесення вистав до кінця березня заявили: Національна опера України, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки, Київський національний академічний театр оперети, Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, Київський академічний театр опери та балету.

Торгові центри

Найбільші торгово-розважальні центри столиці, згідно з тією інформацією, яка публікується в соціальних мережах та ЗМІ, працюють у штатному режимі. Виняток – скасування сеансів у кінозалах, які знаходяться на їхніх територіях. Мова йде про наступні ТРЦ – ЦУМ, «Глобус», Ocean Plaza, «Гулівер», Dream Town. Закривати там розважальні зони, судячи з усього, поки не планують.

Джерело: УНІАН