06 грудня о 11:41

KFC у Будинку профспілок тимчасово закрився

Роботу фастфуд-ресторану KFC у Будинку профспілок призупинено. Так, три таблички з логотипом ресторану, а також назвою, завісили чорним полотном. Фаст-фуд закритий для відвідувачів, всередині також немає освітлення.

фото 44.ua

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на 44.ua.

«Керівництво буде вирішувати долю цієї франшизи, яка там знаходиться в установленому законодавчому порядку. В їх роботі немає нічого протизаконного. Там не буде ніякої музики, танців або інших розваг. Це просто заклад швидкого харчування – предмет першої необхідності, щоб люди могли перекусити. І таких закладів на Хрещатику, на Майдані Незалежності дуже багато. Більш того, вони розміщені там же, де п’ять років тому проливали кров», – речник Федерації профспілок України Юрій Работа.

За словами Работи, долю ресторану розглядатимуть відповідні комісії ФПУ. Водночас він наголошує, що в появі KFC немає нічого протизаконного, а факт загибелі людей у будівлі не доведений.

Нагадаємо, кияни шоковані тим фактом, що в Будинку профспілок, де гинули люди під час Революції Гідності, відкрили фаст-фуд. І якщо прості перехожі лише обурювалися з цього приводу, то члени праворадикальної організації С14 влаштували акцію протесту проти відкриття кафе. При чому так гаряче, що поліція стала затримувати активістів.

Разом з тим, у KFC зробили заяву, згідно якої, ресторан в Будинку профспілок, який відкрили в день річниці Революції Гідності, відкрив їх франчайзинговий партнер. Як виявилось, російський.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.