16 серпня о 09:31

Хрещатик і Поділ затопило після нічної грози (фото, відео)

Хрещатик та низку інших вулиць у центрі столиці затопило після грози в ніч на четвер, 16 серпня. Стихія виявилася украй потужною: шквальний вітер, злива, град. Як наслідок: затоплені дороги і двори.

Про це повідомляють кияни у соцмережах, передає «Магдебурзьке право» у четвер.

Зазначається, що Хрещатик був сильно підтоплений, стоки не справлялися з такою кількістю води.

“Посеред дороги застряг автомобіль. У воді стоїть на аварійці. вулицю затопило повністю. Машини просто не можуть проїхати. Багато з них розвертаються, та їдуть назад”, – йдеться у повідомленні одного з очевидців.

На іншому відео видно як таксі намагалося проїхати вулицею, проте застрягло у воді.

Також повідомляється, що затоплено підземний перехід на Бессарабці. Тут вода сильним потоком лилася сходами донизу.

За даними свідків, о 5.20 ранку на Хрещатику було по коліна води. Затопило “Метроград”. На місці працювали комунальники. Зокрема, вранці у метрограді на верхньому поверсі вода зійшла, а на нижньому ще ні.

Поліція перекрила цю ділянку дороги. Зазначається, що вода йшла шаленим потоком від бульвару Шевченка до ЦУМу.

Внаслідок поривів вітру зірвало банер зі старого Центрального гастроному (який горів минулого року) і багно потягнуло за собою частину фасаду. До гастроному приїхали рятувальники.

На місці працює кілька бригад комунальників.

Крім того інші свідки повідомляють, що завалена деревами і Паркова алея.

Ділитися своїми фото та відео стали й інші кияни, які жартували про те, що столиця стала схожа на Венецію і слід діставати байдарки.

Зокрема повідомлялося про фактично повне затоплення Подолу.

“Вода на дорогах діставала машинам “по пояс”. З Андріївського узвозу вода змивала бруківку, вулиця Сагайдачного зараз в грязі і цеглинах”, – йдеться в повідомленні одного з очевидців.

У свою чергу, синоптик Наталія Діденко повідомила, що о третій годині ночі “на Київ сіла найпотужніша атмосферна пляма з можливих”. Негода зміщується на північний схід, тому жителям Чернігівщини та Сумщини радять приготуватися.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.