03 січня о 11:26

Кличко назначив своїм радником власника фальшивого диплома

Віталій Кличко вирішив призначити своїм радником Володимира Бондаренка. Нехай і на громадських засадах, але громадськість все одно схвильована, адже у цього чоловіка є неприємний момент в біографії. Пан Бондаренко в 2017 році був звільнений з посади голови апарату КМДА після скандалу навколо його диплома про вищу юридичну освіту, який виявився підробленим.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на офіційний документ КМДА та видання “КиевVласть” та Хмарочос.

Як відомо, навесні 2017 народний депутат Максим Поляков подав звернення, у якому висловив сумнів щодо правомірності вибору Володимира Бондаренка на посаду заступника голови КМДА. Причиною стало звернення громадських активістів до Полякова, у якому йшлося, що Бондаренко не отримав вищої освіти і користується підробленим дипломом про закінчення юридичного факультету в ЛНУ ім. Івана Франка.

В університет був направлений запит, і виявилось, що у ЛНУ ім. Івана Франка Володимир Бондаренко дійсно ніколи не навчався. Натомість у КНУ ім. Тараса Шевченка знайшли копію іншого диплома – в Києві чиновник навчався на спеціаліста.

Що цікаво, після звільнення, чоловік продовжував їздити на роботу в мерію. Його робота – за довіреностями від мера Києва Віталія Кличка представляти в судах і Мін’юсті інтереси Київради, аж до 31 грудня 2018 року.

Відтепер цей чиновник радитиме меру у таких питаннях:

– внутрішня політика;
– забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;
– надання безоплатної первинної правової допомоги;
– соціального забезпечення та соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів Родин Героїв Небесної сотні;
– взаємодії із депутатським корпусом Київської міської ради;

Нагадаємо, минулого року мер Києва Віталій Кличко відправив у Париж делегацію зі столичних чиновників і депутатів Київради загальною чисельністю 11 осіб. На це було виділено 742,708 тисяч гривень.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.