06 грудня о 09:48

КМДА хоче встановити відеонагляд в дитячих групах

Депутати Київради підтримали рішення про встановлення камер відеоспостереження в дитячих групах та на територіях цих закладів. Зазначений документ забезпечує в першу чергу інтереси дітей, їхніх батьків та працівників дитячих садочків.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на прес-службу Київради.

«Важливо відмітити, що саме батьки будуть вирішувати де ставити камери відеоспостереження, скільки одиниць повинно бути і чи взагалі вони потрібні у даному дитячому садочку. Департамент освіти КМДА проведе відповідне опитування і лише після письмової згоди батьків, місто забезпечить заклади відеокамерами, які працюватимуть в режимі реального часу», – пояснив голова постійної комісії Київради з питань транспорту Олексій Окопний.

Встановлення відеоспостереження вирішує проблеми безпеки дітей та стимулювання працівників у надані якісних освітніх послуг.

«На сьогоднішній день життя дітей під час їхнього перебування в дитячих садочках повністю залежить від працівників цих закладів. Враховуючи, що на одного вихователя припадає в середньому 13 вихованців, уваги вихователя за активними діями кожної дитини не достатньо. Встановлення камер надасть можливість батькам віддалено спостерігати в режимі реального часу за життям своєї дитини, що підвищить безпеку присутності дитини в даному садочку», – підкреслив автор даного проекту рішення, депутат Київради Олександр Бродський.

Згідно з проектом рішення, у шестимісячний термін з моменту надання батьківської згоди на розміщення камер, дитячий садочок мають облаштувати відповідною технікою.

Нагадаємо, з наступного року усі камери відеоспостереження, що монтовані у школах та дитячих садочках, мають бути підключені до єдиного міського дата-центру.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.