Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
КМДА радить терміново вакцинуватися проти кору / Магдебурзьке право
07 грудня о 14:32

КМДА радить терміново вакцинуватися проти кору

Лише вчасна вакцинація за календарем щеплень, а також розумна насторога кожного щодо стану свого здоров’я можуть вберегти від епідемії кору та інших вакцинокерованих інфекційних хвороб, повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Департамент охорони здоров’я.

«Наразі у Київський міській дитячий клінічній інфекційній лікарні з діагнозом кір перебуває 22 дитини. На щастя, зараз їхньому стану нічого не загрожує. Але замисліться – майже всі вони (понад 90%) не були вакциновані!» – розповіла директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

За її словами, у листопаді 2018 року зареєстровано понад 250 випадків кору, у тому числі 141 – серед дітей. Між тим, із погляду доказової медицини, вакцинація на сьогодні є єдиним надійним захистом від кору.

«Таким чином, будь-які симптоми нездоров’я, які можуть вам здаватися такими, що не варті уваги – привід проконсультуватися із лікарем. Особливо, якщо йдеться про дитину! Вчасно поставлений діагноз захистить від ускладнень вас та вбереже від ризику захворіти оточуючих», – наголосила Валентина Гінзбург.

Варто пам’ятати, що кір легко передається від людини до людини. Спочатку хворий відчуває ознаки звичайної застуди – нежить, температуру, кашель, а десь за тиждень з’являється висип (спочатку на голові, далі – на верхній та нижній частинах тулуба).

Нагадаємо, за 11 місяців 2018 у Києві зареєстровано 2494 випадки захворювання на кір. Захворюваність серед дітей становить 40,1% від загальної кількості хворих. Найбільш ураженими є вікові категорії дітей 1-4 (30,7%) і 5-9 років (35,6 %).

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.