Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Квантовий стрибок Шевченка в київському метрополітені / Магдебурзьке право
13 лютого о 09:15

Квантовий стрибок Шевченка в київському метрополітені

unian.ua

У Києві на станції метрополітену “Тараса Шевченка” відкрилася виставка портретів українського поета у незвичайних образах. На фото Шевченко представлений на плакатах у низці різних образів – персонажа кінофільму “Пірати Карибського моря” капітана Джека Горобця, співака Елвіса Преслі, Бетмена, Джона Леннона та ін.

unian.ua

Київський художник символічно поєднав Тараса Шевченка з Бетменом та Джоном Ленноном. Таким побачив поета сучасний художник Олександр Грехов. Хоч деяким глядачам це не сподобалося, але більшість пасажирів дізналися про Кобзаря багато нового.

unian.ua

Виставка “Квантовий стрибок Шевченка. Метро”, організована Національним музеєм Тараса Шевченка, метрополітеном та ілюстратором Олександром Греховим, триватиме до 10 березня.

unian.ua

Джерело: УНІАН