17 грудня о 18:07

Кияни б’ють на сполох: невідомі розкидують на вулицях отруту для собак

У Києві знову розсипають отруту для собак. Невідоми догхантери вийшли на полювання у районі Позняків. Місцеві мешканці б’ють на сполох і закликають киян уважніше себе вести на прогулянці з чотирилапими друзями.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Фейсбук-спільноту “Позняки Осокорки Харківський”.

“15 грудня була отруєна собака під час прогулянки по кільцю уздовж дороги вул. Гмирі-Гришка-Григоренка-Гмирі. Прогулянка здійснювалася по кільцю. При закінченні прогулянки собаці різко стало погано. При поверненні в квартиру пес протягом кількох хвилин прийшов в критичний стан і був терміново доставлений ​​до найближчої ветеринарної лікарні, в якій боролися кілька годин за його порятунок. Слава Богу врятували, стан складний, на лікуванні” – йдеться в повідомленні.

Власник пса, наступного дня обстежив територію прогулянки і виявив 5 джерел отрути різної інтенсивності. Від горошини, до половини відра отруєного снігу.

“Отрута має вигляд від яскраво до блідо-виражених плям на снігу, іноді у вигляді перемішаного зі снігом порошку. Розміщений біля місць, куди справили нужду собаки. Мною було зафіксовано все на камеру, викликана поліція і подано заяву про отруєння” – розповів господар тварини.

В коментарях до допису відзначили, що така отрута небезпечна не лише для тварин, але й для маленьких дітей.

“Минулої зими у Львові об такий сніг посипаний чимось рожевим, дитина обпекла руки. Так, що і собаки і діти в небезпеці” – пише Оксана Жовтовська.

В той же час, багато хто писав неоднозначні відгуки про те, що їх дратують собачі фекалії на кожному кроці. Не кажучи вже про безвідповідальних господарів, чиї пси можуть напасти на інших людей.

Відзначимо, що ця проблема, на жаль, для столиці не в новинку. «Магдебурзьке право» вже писало про подібні випадки. Тоді факти отруєння собак було зафіксовано у парках столичного мікрорайону Нивки.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.