Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Кияни добряче насмітили у новорічну ніч / Магдебурзьке право
02 січня о 09:41

Кияни добряче насмітили у новорічну ніч

Новорічна ніч пройшла у Києві яскраво, весело і з музикою. Новий рік на Софіївській площі в Києві зустрічали близько 40 тисяч українців. По собі вони лишили майже 100 тонн сміття та непотребу.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на сюжет ТСН.

Понад сто тонн сміття прибрали комунальники після святкувань у центрі столиці
розгрібати порожні пляшки з-під алкоголю та купи мотлоху. Тротуари, клумби та навіть проїжджа частина завалені порожніми пляшками, стаканчиками та залишками гірлянд і салютів. “Багато, багато роботи, не буду казати, багато роботи”, – кажуть двірники.

Комунальники працювали багато годин поспіль і знову зробили зі столиці чисте місце.

За словами журналістів, прибирати новорічне містечко допомагали навіть перехожі, яким боляче було дивитися на занедбаний центр Києва.

Нагадаємо, у Києві настав 2019 рік. Хоч яким неоднозначним виявився рік минулий, подякуймо йому і висловимо сподівання, що вже в цьому році ми докладемо всіх зусиль, аби пишатися собою.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.