Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Кияни платитимуть за газ більше / Магдебурзьке право
07 грудня о 12:21

Кияни платитимуть за газ більше

Киянам стане ще веселіше жити, коли вони отримають платіжки за спожитий газ у листопаді. Адже вже з першого листопада тариф на газ для мешканців квартир Києва, обладнаних газовими лічильниками і квартир без них складатиме 8,55 гривень за кубометр.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на повідомлення «Київгазу».

«З 1 листопада 2018 року по 31 грудня 2019 року ціна на природний газ, що використовується населенням, встановлена у розмірі 8,54892 грн/кубометр», — повідомили у відомстві, додавши, що ціну на газ для населення з 1 листопада 2018 року встановлено постановою Кабінету міністрів від 19 жовтня.

У разі відсутності газових лічильників норма споживання газу в квартирі з гарячим водопостачанням та газовою плитою складе 3,3 кубометри на людину; без гарячого водопостачання — 5,4 кубометри; з плитою і газовим водонагрівачем — 10,5 кубометрів на людину.

Якщо у квартирі крім газової плити встановлено інші газові прилади, їх граничні обсяги споживання природного газу мають бути додатково враховані при визначенні загального обсягу споживання.

Нагадаємо, на Київщині громада домоглася зменшення комунальних тарифів. Громада звернулася до суду і виграла його. Прийняте рішення про підняття тарифів з утримання будинків і прибудинкових територій було скасовано, «поки місцева влада не перерахує дійсно обґрунтовані ціни».

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.