Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Кияни шоковані відкриттям кафе в Будинку профспілок / Магдебурзьке право
22 листопада о 09:46

Кияни шоковані відкриттям кафе в Будинку профспілок

Кияни шоковані тим фактом, що в Будинку профспілок, де гинули люди під час Революції Гідності, відкрили фаст-фуд. І якщо прості перехожі лише обурювалися з цього приводу, то члени праворадикальної організації С14 влаштували акцію протесту проти відкриття кафе. При чому так гаряче, що поліція стала затримувати активістів.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на допис громадської організації С14.

“Ми разом з гарними людьми зробили невеликий перфоманс, щоб привернути увагу до звіздєца на місці, де гинули люди. Поспілкувались про це з персоналом та відвідувачами. Далі не встигли піти, як нас оточило близько пару десятків автоматчиків. – розповів координатор С14 Сергій Мазур. – Нас в кільці промусолили хвилин 40. Все тихо-мирно. А далі ні з того, ні з сього ззаду залітає Беркут і починає всіх бити, заливати газом і пакувати”.

За його словами, найбільше постраждав адвокат Масі Найєм. Він отримав велику порцію газу та кілька ударів від правоохоронців.

“Активістів відлупили і відвезли на РУВС. Річниця Революції. Протестували проти генделика у відновлених профспілках. Хто може, підтягуйтеся на підтримку. Герцена, 9” – після бійки написав очільник С14 Євген Карась.

І громадськість підтягнулася, народні депутати та небайдужі громадяни домоглися того, що наразі всі хлопці на волі. Але чи надовго? Адже С14 обіцяє й далі вимагати звільнити Будинок профспілок від розважальних закладів.

“Нехай чекають нового візиту, якщо своєю присутністю далі будуть паплюжити наші ідеали та пам’ять загиблих. Громада вже не раз попереджала що в цьому місці генделі та караоке недопустимі в будь-якій формі”, – попередив Сергій Мазур.

Активістів відлупили і відвезли на РУВС. Річниця Революції. Протестували проти генделика у відновлених профспілках. Хто може, підтягуйтеся на підтримку. Герцена, 9.Репост!

Опубліковано Євгеном Карасем Середа, 21 листопад 2018 р.

Нагадаємо, убивства активістів Євромайдану Сергія Нігояна, Михайла Жизнєвського і Романа Сеника досі не розкриті, але Генпрокуратура запевняє, що реальні результати будуть вже незабаром. По всій Україні розслідується 4700 епізодів злочинів проти протестувальників, понад 4100 епізодів розслідує ГПУ.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.