Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Київ хоче стати схожим на Сеул / Магдебурзьке право
07 грудня о 11:40

Київ хоче стати схожим на Сеул

Київ намагається перетворитися на smart-місто, за прикладом корейського Сеулу. Дя цього КМДА запросило корейських спеціалістів в рамках заходу Kyiv Smart City Master Plan. Іноземні спеціалісти озвучили практичні рекомендації, як нашому місту “порозумнішати”.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на КМДА.

“Сеул сьогодні є одним з найбільш розвинених міст світу, де сучасні технології успішно інтегруються у міську інфраструктуру. Столиця Південної Кореї неодноразово визнавалася одним з кращих смарт-міст світу. Саме тому, у рамках співпраці України та Кореї, ми вирішили дослідити досвід корейских експертів та втілити найкращі практики у Києві”, – заявив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

За його словами, протягом року делегація з Республіки Кореї проводила експертну оцінку міських систем та сервісів, які було втілено завдяки Kyiv Smart City та проаналізувала подальший розвиток столиці.
Корейські експерти розробили Kyiv Smart City Master Plan, який допоможе Києву у впровадженні розумних рішень для міста.

«Ми почули багато дуже цікавих рішень від корейських колег. Вони стосувалися, передусім, сервісів, які вже працюють у місті, транспортної та дорожньої інфраструктури, IT-технологій. Насправді смарт-рішення стосуються практично усіх галузей життєдіяльності міста, і кожна з них була детально проаналізована експертами з Кореї. Вони спиралися не лише на аналітику, отриману в нашому місті, порівнянням служило аналогічне за низкою показників місто у Кореї. Там «розумні» технології використовуються дуже широко, і це спрощує як аналіз стану справ у кожній із сфер, так і можливість оперувати отриманими даними для прийняття рішень», – підкреслив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Київські чиновники сподіваються, що міжнародний досвід впровадження інтелектуальних рішень у міське середовище допоможе зробити життя киян комфортнішим та інноваційнішим.

Нагадаємо, ще нещодавно столичні чиновники заявляли, що Київ має стати новим Амстердамом, оскільки у Нідерландах значна увага приділяється проектам, спрямованим на екологічність та оптимізацію простору.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.