Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Київ підвищив туристичний збір для іноземців та українців / Магдебурзьке право
05 лютого о 08:26

Київ підвищив туристичний збір для іноземців та українців

Київрада в ході засідання 31 січня затвердила нові ставки туристичного збору. Про це повідомили в прес-службі Київради. Дане рішення спирається на європейську практику і прив’язується до мінімальної зарплати, встановленої в країні.

kyiv-city.com

“Сьогодні ми безпосередньо прив’язали туристичний збір до мінімальної заробітної плати. Законодавством передбачено, що міська влада може встановити податок на рівні до 5% для іноземців та 0,5% – внутрішніх туристів. Однак, щоб не було великої диференціації, ми прийняли такі ставки: 1% – для іноземців та 0,4% – для українців”, – заявив депутат Андрій Странніков.

У 2018 році Київ відвідали 3 млн внутрішніх туристів і майже 2 млн іноземців. Якщо в 2019 році потік залишиться таким же, то місто може отримати до 150 млн гривень податків (майже в 5 разів більше, ніж у минулому році). У 2018 році туристичний збір склав 33 мільйони гривень. Всі кошти планується направити на розвиток туристичної галузі і просування міста. Оплачувати збір будуть власники хостелів, турбаз, пансіонатів, таборів і навіть квартир і дач, що здаються в оренду.

Джерело: УНІАН