Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Київ у 2019 році зробить ставку на здоровий спосіб життя / Магдебурзьке право
28 грудня о 18:06

Київ у 2019 році зробить ставку на здоровий спосіб життя

КМДА затвердило план заходів на 2019 рік щодо реалізації стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на міськраду.

“Відповідно до затвердженого плану заходів, Департаменту молоді та спорту доручено протягом року провести засідання Координаційної ради з питань реалізації заходів, спрямованих на виконання стратегії. Також структурні підрозділи КМДА мають створити умови для підвищення рівня фізичної підготовки молоді для проходження служби у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів” – повідомили у відомстві.

Передбачено проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», спрямованої, зокрема, на популяризацію здорового способу життя. До просвітницької роботи щодо ведення здорового способу життя залучатимуть видатних спортсменів і тренерів, у тому числі шляхом проведення майстер-класів, відкритих тренувань. У місцях масового відпочинку населення (у парках, скверах, на пляжах тощо) будуть проведені загальнодоступні фізкультурно-оздоровчі заходи.

Сприятимуть і громадським організаціям фізкультурно-спортивного спрямування, ветеранським, молодіжним та дитячим громадським організаціям у здійсненні заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я. Залучатимуть інститути громадянського суспільства до фізкультурно-оздоровчих заходів у стаціонарних інтернатних установах та закладах системи соціального захисту населення, а також волонтерів із тренерів зі спортивних занять.

Окрім того, планом заходів передбачено проведення у закладах освіти фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, забезпечення належного медико-педагогічного контролю із метою залучення дітей та молоді, зокрема і дітей з інвалідністю, до активних занять спортом. Загальнодоступні спортивні заходи проведуть і для студентів закладів вищої освіти.

Відповідно до розпорядження, структурним підрозділам Київської міської державної адміністрації, районним в місті Києві державним адміністраціям доручено забезпечити виконання плану заходів у межах видатків бюджету міста Києва, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

Окрім того, виконавці плану заходів мають надати Департаменту молоді та спорту до 5 січня 2020 року інформацію про стан його виконання.

Нагадаємо, кияни стали менше палити. Обсяги реалізації цигарок скоротилися на 23,7% (на 10,5 млрд штук цигарок) у Києві протягом п’яти місяців 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.