Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Київ увійшов у топ-7 найбільш сніжних міст Європи / Магдебурзьке право
02 лютого о 18:40

Київ увійшов у топ-7 найбільш сніжних міст Європи

Київ опинився на шостому місці у сімці найбільш сніжних міст Європи, повідомляє Der Standard. Такий рейтинг склали сайт для пошуку житла Holidu і сайт прогнозів погоди WorldwWeatherOnline на основі середньої кількості сніжних днів із грудня по березень 2009-2017 років. Загалом порівняли дані 372 європейських міст.

bistrozaim.ua

Так, у Києві за цей період сніг випадає в середньому 13 днів на місяць. Таким чином, українська столиця обійшла литовський Каунас, який розташувався на останній сходинці рейтинга. А найбільш сніжним містом виявилося фінське Гельсінкі (17 сніжних днів на місяць).

Примітно, що опис Києва німецьке видання починає словами: «Українська столиця на берегах Дніпра – це архітектурна перлина, що сяє під білосніжною ковдрою».

Також автори радять поїсти київської перепічки та перейти Дніпро пішки кригою. Наступного дня сходити в торговельний центр на Майдані Незалежності, а потім дізнатися про культуру та історію країни у Музеї Чорнобиля.

Рейтинг міст Європи з найбільшою кількістю сніжних днів:

  1. Гельсінкі, Фінляндія
  2. Таллінн, Естонія
  3. Вільнюс, Литва
  4. Турку, Фінляндія
  5. Осло, Норвегія
  6. Київ, Україна
  7. Каунас, Литва
Джерело: hmarochos.kiev.ua