Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Київ завалений новорічними ялинками, які ніхто не купив / Магдебурзьке право
02 січня о 13:19

Київ завалений новорічними ялинками, які ніхто не купив

Київ після свят завалений непотрібними ялинками, які ніхто не придбав. Тому вже сьогодні, у всіх районах столиці, відкрили пункти збору соснових дерев, де їх перероблять на тріску на спеціальному тріскоподрібнювачі і навесні використають для мульчування (захисту ґрунту від пересихання та перегріву) лунок вічнозелених рослин.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на телеканал ZIK.

«На місці тих, хто вирубував їх, я б цього не робив взагалі. Перед тим, як вирубувати дерева, люди не думали, що вони доволі великі, тож їх можна помістити лише у якійсь актовій залі. Але кому вони потрібні у таких кількостях – зовсім не зрозуміло», – обурюється киянин Дмитро.

За його словами, здебільшого напризволяще залишають розкішні дерева, які би варто було залишити жити в лісі.

Крім того, наголошують кияни, дерева перетворилися на сміття через жадібність продавців. Мовляв, коли б ті знизили ціни, красуні б розійшлися.

Залишені у столиці новорічні ялинки утилізовуватиме «Київзеленбуд».

Нагадаємо, Управління екології та природних ресурсів КМДА оприлюднило список адрес, де можна здати ялиночку.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.