18 березня о 16:02

«Київпастранс» запустить додаткові шатли, які дублюватимуть метро

У Києві розробляють додаткові маршрути наземного транспорту, які дублюватимуть маршрути метро. 

hmarochos.kiev.ua

Про це на брифінгу повідомив гендиректор «Київпастрансу» Дмитро Левченко.

«На сьогодні в Київпастрансу є маршрути, які перетинають чи дублюють лінії метрополітену. Але зараз ми розробляємо додаткові маршрути, так звані шатли, які курсуватимуть саме гілкою метро з мінімальною кількістю зупинок. Це все в процесі», – сказав Левченко.

Він зазначив, що в Київпастрансу є додатковий транспорт, але поки його не застосовують, тому що «людям на період карантину не варто без нагальної потреби виходити з дому та їздити в громадському транспорті».

Київський метрополітен припинив перевезення пасажирів о 23:00 17 березня через заходи, запроваджені у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.

17 березня всіх пасажирів зобов’язали носити маски в громадському транспорті та обмежили кількість людей в одиниці транспорту до десяти осіб. 18 березня на Київщині запровадили режим надзвичайної ситуації і заборонили приміське сполучення.

Водночас на деяких зупинках у Києві утворились великі скупчення пасажирів, а в громадський транспорт заходило значно більше 10 осіб. У «Київпастрансі» погрожують звільняти водіїв, які впускатимуть у транспорт більше десяти пасажирів.

Джерело: hmarochos.kiev.ua