26 листопада о 12:22

Київська “Міська електричка” під загрозою зникнення

«Укрзалізиця» за 5 років не знайшла альтернативи запчастинам до рухомого складу міської електрички, які раніше завозили з Росії та з Донецької й Луганської областей. Через це, вже найближчим часом, електричка може не вийти на колії.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на депутата Київради, Олександра Пабата.

“Поліпшень в роботі Київської міської електрички не передбачається. Організаційний максимум, на який виявилися здатні транспортні менеджери – ротація рухомого складу двічі на день. Сьогодні на лінії працюють всі 9 електропоїздів, на 2-х з яких, через зношеність колісних пар, скорочено кількість вагонів”, – повідомив депутат.

І це на фоні того, що населення міста та області зростає. Якщо чиновники не знайдуть рішення, вже найближчим часом не знайдеться змінних колісних пар для існуючих 9 електропоїздів Київської міської електрички.

“Безумовно круто, що з недавнього часу стало легше добиратися в аеропорт Бориспіль, так само як і безглуздо, що за кадром «гіперлупной» реформи – бійки за місця в електричці, яка забезпечує щоденну доставку тисяч людей Києва та області в форматі «на роботу – з роботи»” – резюмує депутат.

Нагадаємо, столичні чиновники принесли вибачення перед киянами за жахливу ситацію з “Міською електричкою”. Як відомо, рух електропоїздів міської електрички був заблокований обуреними пасажирами на станції «Троєщина-2» із причини недотримання графіка руху.

В годину пік невідомі активісти майже на годину заблокували рух кільцевої електрички на станції Троєщина-2. Причому лягали прямо на рейки під коліса потягу. Людей обурило, що в електричці замало вагонів для перевезення пасажирів.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.