18 грудня о 17:19

Київська поліція викрила велике злочинне угрупувування

На початку 2018 року Департаментом внутрішньої безпеки нацполіції було викрито злочинну схему по видачі біометричних паспортів в обхід установленого порядку окремими посадовцями підрозділів Державної міграційної служби (ДМС). Крім того, деяких співробітників ДМС задокументували на вчиненні злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків у змові з цивільними особами.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

“Працюючи з фігурантами, причетними до постачання наркотичних речовин держслужбовцям, оперативники ДВБ НПУ отримали інформацію, яка дала справі неочікуваний поворот. Було встановлено, що дилери є членами потужного злочинного угрупування, яке займається наркозбутом на території столиці та кількох областей і причетне до вбивства чоловіка у 2014 році у Києві” – заявили у відомстві.

Тоді зловмисникам вдалося уникнути покарання, але відомості, отримані оперативниками, дали підстави слідчим у березні 2018 року поновити досудове розслідування.

Крім того, було встановлено, що зловмисники тривалий час вирощують конопляні плантації, маскуючи між різними зерновими культурами на полях Київської області. Згодом виготовляють з врожаю канабіс і збувають оптовим та роздрібним клієнтам у Києві, Київській, Житомирській та Хмельницькій областях. Варто зазначити, що всі причетні до наркобізнесу особисто вживали  наркопродукт.

Місцеві мешканці сіл, де хазяйнували фігуранти цієї банди, знали чим вони насправді займаються і як розправляються з тими, хто стане їм на заваді. Боялися, що мають довірених людей і серед правоохоронців, тому і не зверталися до поліції.

На щастя, силами бійців відділу швидкого реагування «Миротворець» затримано 5 осіб (в тому числі – співробітник військкомату). Подано клопотання до суду щодо обрання учасникам ОЗУ запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває подальше слідство, з метою притягнення інших членів злочинного угрупування до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, столичні детективи припинили діяльність підпільного казино. Під час обшуків правоохоронці вилучили ігрове обладнання, гроші, зброю та боєприпаси. Попередньо – патрони військового зразку, законність яких на даний момент встановлюється.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.