18 грудня о 14:41

Китай представить в Києві шедеври свого кінематографу

У Києві урочисто відкривається дводенна Міжнародна пересувна виставка китайського кінематографа.

кадр з фільму “Братство клинків – 2”

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на прес-службу міськради.

“19 грудня у рамках події відбудеться лекція у посольстві КНР в Україні. Професор Ліу Вей із Департаменту кіно і телебачення Китайської академії мистецтв коротко проаналізує історію та культурні традиції китайських фільмів та представить статус сучасних китайських фільмів, умов ринку та систем кіновиробництва. Також у кінотеатрі «Київ» пройде показ китайського фільму режисера Лу Яна про китайські бойові мистецтва «Братство клинків 2»” – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в Управлінні міжнародних зв’язків, учасники події відвідають виставку історії китайського кіно, де у близько 110-ти стендах висвітлено ракурс столітньої історії китайського кінематографу, кіношедеврів нової епохи.

Через характерні східні картини та написи у вигляді сувоїв і деяких фізичних експонатів українській аудиторії продемонстровано повномасштабний розвиток китайського кіно з 1905 року, а також відображено історію та сьогодення дружньої нації протягом останніх 100 років.

Зокрема, «Китайські фільми в період реформ та відкриття» та «Китайські фільми, які ввійшли в нову епоху» мають допомогти киянам краще зрозуміти глобальні зміни у китайському суспільстві та великі досягнення упродовж 40 років реформ.

У майбутньому Музей китайського кіно продовжуватиме такі заходи, розповідатиме історію Китаю, поширюватиме китайську культуру, демонструватиме китайські фільми і розвиватиме іноземні культурні обміни, поглиблюватиме співробітництво і плідну дружбу.

Нагадаємо, столичний кінотеатр «Жовтень» вирішив започаткувати добру традицію. Відтепер, кожної п’ятниці, у закладі проводитимуть безкоштовні кінопокази для пенсіонерів.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.