02 січня о 16:33

Маленькі кияни все ще мають змогу побалакати зі Святим Миколаєм

У Києві продовжують діяти резиденції Святого Миколая, аби всі маленькі кияни змогли посмикати старенького за бороду.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Вечірній Київ.

Одже, якщо вам вкрай необхідно зустритися з казковим персонажем, то занотовуйте наступні адреси:

Резиденція Святого Миколая на Подолі

На вході дітей зустрічає янгол, дає цукерку і проводить до Святого Миколая. Той розпитує, як справи, як себе дитина поводила протягом року та які має побажання. Всередині будиночку є кілька фотозон, в яких можуть сфотографуватися діти та їх батьки.  Також охочі мають змогу написати листа Святому Миколаю та кинути його у скриньку. Наприкінці Святий Миколай вручає кожному подарунок – це може бути солодощі, сувеніри (наприклад, різдвяний янгол) чи теплі рукавички. Як виглядає резиденція, дивіться тут.

Графік роботи: до 20 січня, з 11.00 до 19.00 по будням, з 10.00 до 20.00 по вихідним.
Де: Контрактова площа
Вартість вхідного квитка: 100 грн. (дитина віком до 10 років у супроводі дорослого), 50 грн. (додатковий квиток для 1 дорослого), 200 грн. (сім’я з 2 дітьми). По будням обіцяють знижену вартість квитків.

Резиденція Святого Миколая на “Країні мрій”

Будь-яка дитина може зайти в гості до Святого Миколая, розказати віршик, сфотографуватися та отримати солодкий подарунок. На вході, очікуючи своєї черги, можна почитати дитячих книжок.

Коли: щодня з 12.00 до 21.00 до 7 січня.
Де: біля МВЦ, Броварський проспект, 15
Вхід вільний

Новорічний конкурент: Резиденція Діда Мороза на ВДНГ

В чарівній новорічній інтерактивній шоу-казці кожен малюк зможе потрапити в гості до Діда Мороза! Тут діти познайомляться з  ельфами – вірними помічниками Мороза, і згадають, як важливо ділитися добром зі своїми близькими і друзями.

Подорож до Резиденції Діда Мороза почнеться із зустрічі з казковими персонажами біля величезної ялинки Концерт-Холу ВДНГ, які закрутять гостей в хороводі і проведуть їх у справжню Резиденцію Діда Мороза. З перших же кроків у Резиденції гості потраплять в чарівний світ, в якому кипить робота ельфів і головного героя Нового року. Тут кожен в отримає на пам’ять про свю новорічну пригоду смачний подарунок від Діда Мороза.

Коли: до 13 січня, о 9.00. 13.00. 17.00
Де: Концерт-Хол ВДНГ, пр-т Глушкова, 1, павільйон 7
Вартість квитків: 150 грн.

Нагадаємо, Київ після свят завалений непотрібними ялинками, які ніхто не придбав. Тому вже сьогодні, у всіх районах столиці, відкрили пункти збору соснових дерев, де їх перероблять на тріску на спеціальному тріскоподрібнювачі і навесні використають для мульчування (захисту ґрунту від пересихання та перегріву) лунок вічнозелених рослин.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.