09 жовтня о 13:09

Михайло Поживанов на телеканалі «Kyiv Live»

Гість студії «Kyiv Live» – громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. В ефірі від 07.10.2021 говорили про відставку голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

Михайло Поживанов зазначив, що немає ідеальних людей, тим паче немає ідеальних політиків – так чи інакше, всі помиляються. Але Зеленський та Разумков, обидва одного політичного світогляду, влаштували перед усією країною публічне з’ясування відносин, змагаючись, хто «біліший», а хто «чорніший», виказуючи один одному особисті образи.
Насправді, обираючи їхню політичну силу та їх обох, наші громадяни передусім голосували проти медведчуків, порошенків та ін. На жаль, Зеленський та Разумков, здається, про це забули.
Погано, що такі процеси відбуваються. Ми всі чудово пам’ятаємо подібне особисте протистояння між Ющенком і Тимошенко, політиками одного світогляду, і всі пам’ятаємо, що така політична недалекоглядність, відсутність здорового глузду та патріотичності в пошуку політичних компромісів привели до влади Януковича-Азарова з командою, які на роки відкинули Україну назад. І зараз ми все ще боремося та намагаємося усунути ці жахливі наслідки.
Важко, сумно й прикро дивитися на черговий політичний фарс!