24 жовтня о 21:51

Михайло Поживанов на телеканалі «Kyiv Live»

Гість студії «Kyiv Live» – громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. В ефірі від 19.10.2021 говорили про актуальне, зокрема про незрозумілий ряд смертей політиків.

Михайло Поживанов висловив щире співчуття родинам, але щодо підозрілих смертей політиків та журналістів його думка залишається незмінною. Свого часу злочинний режим Кучми зі смертю Георгія Гонгадзе не поніс жодної відповідальності, не визначені та не покарані замовники. Отже – створений прецедент безвідповідальності, вседозволеності в усуненні політичних конкурентів будь-якими методами. Якби безліч таких підозрілих злочинів було доведено до обвинувачень, то й довіра в суспільства до правоохоронних органів зросла б, і не поставала б потреба озвучувати різні конспірологічні версії, які наразі лунають у ЗМІ.

Про довіру до влади йдеться і в питанні виключення з фракції «Слуга народу» Людмили Буймістер. Так часто буває в авторитарних партіях, на яку перетворюється президентська, коли політик має власну думку та намагається донести до суспільства якнайбільше інформації про поточні події. Тоді авторитарна партія, на жаль, викидає такого політика. Михайло Поживанов вбачає в таких діях «слуг» намагання зупинити обговорення самими депутатами невиконання власних передвиборчих обіцянок. Це і розмови про тарифи, зростання цін, низку важливих законів, так і не прийнятий закон про виведений капітал. А закон про амністію капіталів фактично діє як машина для відмивання та працює на збагачення окремих людей, котрі переводять кошти на європейські рахунки та під п’ять відсотків заводять їх назад, заробляючи шалені гроші.