21 жовтня о 16:30

Михайло Поживанов представив свою концепцію розвитку Києва

rbc.ua

Кандидат у мери Києва Михайло Поживанов представив власну концепцію розвитку столиці. Зокрема, у програму “Нового Києва” політика входить суцільний WI-FI інтернет, єдиний квиток та соціальна мережа для народовладдя.

Так, Поживанов пропонує, щоб кияни контролювали владу та органи місцевого самоврядування на публічній платформі по типу соціальної мережі з інструментами цифрового підпису та документообігуТакож він наголошує, що місто має бути забезпечене суцільним WI-FI інтернетом та відеоспостереженням, бо це комфортно й безпечно в сучасних реаліях. Політик переконаний: податків, які платять кияни, та інших надходжень до міського бюджету цілком достатньо для технічного та технологічного оновлення міста.

Хронічні проблеми міста, такі як дороги, затори та викиди в атмосферу, мають бути вирішені за європейськими традиціями:

  • по-перше, провести оптимізацію бюрократичних комунікацій та перевести всі погоджувальні процеси в електронний вигляд до соціальної мережі з можливостями юридично-значущих дій;
  • по-друге, впровадити референдуми місцевого значення;
  • по-третє, необхідно максимально перенести об’єкти промислового призначення за межі міста, а контроль викидів в атмосферу зробити публічним;
  • по-четверте, завершити розпочаті будівництва мостів та збудувати ще один міст у районі Жукова острова у продовження Великої Кільцевої дороги з метою направити транзитні транспортні потоки в об’їзд Києва;
  • по-п’яте, СІЗО та судові кримінальні палати перенести в одне містечко за межі міста;
  • по-шосте, аби збільшити пасажироспроможність міста та одночасно зменшити попит на індивідуальний транспорт, необхідно радикально змінити концепцію пасажирських перевезень”, –йдеться у програмі кандидата.

Крім того, Михайло Поживанов пропонує відмовитись від маршруток, забезпечивши місто комфортними автобусами від MAN чи Mercedes-Benz, вузлова збірка та сервіс яких має здійснюватися під Києвом.

“Забезпечити переміщення пасажирського транспорту за чітким розкладом. Квиток на користування пасажирським транспортом має бути єдиний, у тому числі цифровий. Забезпечити місто достатньою кількістю діджиталізованих паркувальних місць та збільшити кількість пасажирських потягів у метро й будувати додаткові станції”, – резюмує він.

Джерело: rbc.ua