22 листопада о 15:08

Михайло Поживанов про Премію імені Джеймса Мейса

21 листопада в редакції газети «День» відбулася офіційна церемонія вручення Премії імені Джеймса Мейса вже дванадцятому лауреату. Ним став український журналіст, головний редактор сайту Цензор.нет Юрій Бутусов.

m.day.kyiv.ua

Михайло Поживанов, громадський діяч, голова ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право», меценат Премії імені Джеймса Мейса, із цієї нагоди зазначив:

«Чітка й активна громадянська позиція – а саме це є одним із визначальних чинників Премії ім. Джеймса Мейса – набуває особливої ваги в перехідні періоди державності, в умовах трансформації суспільства, що їх зараз переживає Україна. Й саме журналістика – одна з тих галузей, котра в публічному просторі напрацьовує підґрунтя для утвердження національної свідомості, громадської активності українства.
Лауреати Премії – високо освічені особистості, для яких у висвітленні дійсно важливих тем на першому місці стоять чесність, етика й чіткість висловлення. Серед них варто згадати Ігоря Лосєва, Сергія Грабовського, Олександра Палія, Петра Кралюка та інших публіцистів.
Для мене честь – підтримувати цей проєкт, адже як політик і громадський діяч із багаторічним досвідом не на словах знаю, наскільки важлива для країни громадянська позиція, що здатна якісно трансформувати соціум.
Вітаю Юрія Бутусова, він заслуговує на цю нагороду!»