17 серпня о 17:50

Михайло Поживанов про псевдореферендуми на окупованих територіях України

elitexpert.ua

Російські загарбники не залишають наміру провести на окупованих територіях так звані «референдуми» за приєднання до Росії. Зокрема, на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей розпочала роботу кремлівська «Єдина Росія», загарбники хочуть відкрити дільниці для проведення так званих «виборів». Крім того, окупанти почали роздавати російські паспорти. Ситуацію з псевдореферендумами прокоментував громадський і політичний діяч, керівник осередку «Батьківщини» в Одесі Михайло Поживанов.

«Подібні речі вони вже проводили під час створення так званих «ДНР» та «ЛНР», анексії Криму. На мою думку, сьогодні вони в псевдодемократію взагалі не гратимуть. Можливо, наш контрнаступ зможе зупинити це, але, в той же час, вони можуть протоколи собі самі намалювати на колінці, а Держдума РФ просто затвердить ці результати», — зазначив політик.

На його думку, лише активність та доблесть ЗСУ зможе завадити росіянам провести псевдоголосування.

«І я думаю, що Верховний Головнокомандувач, командувачі різних родів військ це чудово розуміють і робитимуть усе можливе, щоб цього не допустити. Але навіть якщо це трапиться, Україна, звичайно, ніколи визнавати окупаційні вибори не буде. З іншого боку, в тих українських містах, які, на жаль, були здані без жодного пострілу, роспропаганда може подати все по-своєму, і людьми це може сприйматися по-різному. У тому ж Мелітополі та Бердянську. Але ми дуже покладаємося на ЗСУ й віримо, що вони не допустять проведення псевдореферендумів», — підкреслив Михайло Поживанов.

Джерело: elitexpert.ua