27 грудня о 14:50

Михайло Поживанов у студії Politeka Online

У студії Politeka Online громадський та політичний діяч Михайло Поживанов висловив свої міркування щодо подій, які відбуваються в Києві. Адже ця ситуація турбує не тільки киян, але і всю країну.

На жаль, останніми роками столиці не щастить із мерами. І при нинішньому міському голові Київ не розвивається, не створена комфортна інфраструктура, не продумані транспортні потоки, не відкрито жодної нової станції метро. Один тільки Шулявський міст чого вартує: будівництво затягнулося на рік, бюджет реконструкції зріс у 3 рази і зараз становить 1,7 млрд грн, проєкт застарілий, не реалізована навіть та транспортна розв’язка, заявлена в тендері. Кличко, намагаючись здати в експлуатацію міст до нового року, діє на догоду своїм політичним амбіціям та фінансовим потребам «партнерів», а не інтересам та безпеці киян.
Багато говорили про політичний піар Кличка та до чого він призводить. Михайло Поживанов спробував відповісти на питання, чому вщух конфлікт між Офісом Президента та Віталієм Кличком і чого можна очікувати далі. Торкнулися теми фінансових зобов’язань у діяльності бізнес-структур. Проаналізували, чому з 19 грудня не працюють сервери податкової звітності, кому це вигідно і хто в цьому винен.

Ефір від 26.12.2019.