03 березня о 14:37

Михайло Поживанов у студії телеканалу «НАШ»

Гостем ефіру на телеканалі «НАШ» від 28.02.2020 був громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. У студії аналізували ряд гострих питань.

Зокрема про те, що Петра Порошенка допитали в ДБР у справі про призначення суддів. Михайло Поживанов зазначив із цього приводу: багаторазове ігнорування Порошенком допитів у певному сенсі виглядає як фарс. Варто без шоу прийти й дати свідчення.
Також обговорювали падіння рейтингів Президента Зеленського й Кабміну. На думку Михайла Поживанова, це природно, що політик втрачає певний відсоток довіри під час своєї діяльності, порівняно з високими виборчими показниками. Але наразі відчутний спад відбувся після гучних заяв щодо зниження цін на енергоносії й газ: натомість люди, отримавши платіжки, були розчаровані. До того ж на рейтинги активно впливають ігри ЗМІ, й не треба робити тих речей, на яких зможуть спекулювати засоби масової інформації.
Очікувати на якісь різкі покращення зараз не варто, оскільки немає чіткої стратегії діяльності уряду. І проблема нашої влади в тому, що за весь цей час не було помітно жодної дії, навіть спірної на перший погляд, котра би надалі призвела до покращення.