06 жовтня о 17:34

Михайло Поживанов у студії телеканалу «НАШ»

Гостем ефіру на телеканалі «НАШ» від 02.10.2021 був громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. У студії він аналізував нагальні проблеми регіонів в Україні, зосередившись, зокрема, на прикладі Херсона.

Михайло Поживанов висловив свою думку стосовно проблем міського транспорту. Вони починаються з поняття децентралізації, коли не виписані як слід власні повноваження для села, селища та міста, відповідно регіони не мають власного достойного бюджету, а держава надає недостатньо коштів для вирішення питань. Чи є транспорт дійсно збитковим, коли, наприклад, метро надає безліч своїх площ для розміщення комерційної реклами або невідомо як використовується майно транспортників? Чи є проблема в залученні приватних перевезень комунальними підприємствами міст і чи здатні голови регіонів впоратися з цими питаннями?

Також говорили про економіку країни та рівень корупції. Михайло Поживанов підкреслив, що більша частина економіки наразі працює в тіні, в країні відсутні монетарна, фіскальна та промислова політики взагалі. Ми не розуміємо, як працює уряд, в цих трьох складових політики немає плану дій.

Але все можна вирішити: для цього потрібні політична воля й бажання працювати у своїй країні, у своєму місті селищі чи селі.