07 травня о 10:19

Михайло Поживанов в ефірі телеканалу «НАШ»

Гостем ефіру на телеканалі «НАШ» від 06.05.2020 був громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. Обговорювали ряд актуальних питань, зокрема політичні плани Саакашвілі, паради 9 травня та перемовини з ОРДЛО.

Михайло Поживанов зазначив, що не можна покладати великі надії лише на одну людину, хоч і таку, як Саакашвілі, адже неможливо без чіткого плану уряду, без командної роботи, без підтримки Президента зрушити з місця навіть дуже прогресивні реформи.
Щодо парадів 9 травня в Білорусі та Росії. Запрошення Лукашенка – це провокативне запрошення в умовах карантину. Ми всі в День пам’яті та День перемоги згадаємо тих, хто переміг, та тих, хто загинув у Другій світовій війні. Такі дати мають об’єднувати суспільство!
Щодо розширення представників тристоронньої контактної групи для перемовин з ОРДЛО Михайло Поживанов, зокрема, зауважив: необхідно запросити людей, котрі залишилися авторитетами для населення окупованих територій, і не забувати, що майже шість років тамтешні мешканці віддалені від України й знаходяться під впливом і тиском місцевої верхівки.