28 травня о 15:10

Михайло Поживанов в ефірі телеканалу «НАШ»

Гостем ефіру на телеканалі «НАШ» від 27.05.2020 був громадський і політичний діяч Михайло Поживанов. На тлі подій у музеї Гончара та дій ДБР, чергового «фонтану» в Києві та провалу під землю трактора для ремонту дороги на одній із київських вулиць говорили про панування закону для всіх, про комфортну й безпечну інфраструктуру українських міст, зокрема столиці.

На жаль, політики та можновладці більше займаються власним піаром, формуючи для ЗМІ інформаційну «картинку». І поки українці не оберуть професіоналів, а не популістів, спортсменів і т.п., не буде порядку в наших містах. Доки черговий уряд оголошує черговий план дій, замість представлення суспільству конкретних галузевих законів, що мають працювати та дадуть конкретні результати, не буде порядку і в економіці країни.
Щодо затвердження Президентом національної програми Україна-НАТО Михайло Поживанов зазначив: це необхідний черговий крок для наближення України до європейських цінностей та стандартів НАТО, це закріплена Конституцією норма розвитку країни у воєнному напрямку й це захист України більше, ніж будь-які міжнародні меморандуми. І саме такий підхід та виконання цієї програми здатні виконувати професійні військові.