02 січня о 18:12

На київських кладовищах встановлять відеоспостереження

У Києві на трьох кладовищах планують встановити систему камер відеоспостереження. Це дозволить не тільки бачити ситуацію на всій території, а й фіксувати випадки вандалізму.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на 44.ua.

“Ритуальною службою розроблений проект будівництва мереж відеоспостереження на Байковому, Лісовому і Міському (Берковецькому) кладовищах. Підприємство щороку звертається до відповідних органів про виділення коштів з міського бюджету для встановлення камер”, – повідомив директор ритуальної служби при КМДА Олександр Голуб.

Відзначається, що поки ні на одному з київських кладовищ не встановлена ​​система відеоспостереження. Це призводить до збільшення випадків вандалізму на даних територіях.

“Найбільше актів вандалізму було зафіксовано якраз на Байковому, Міському та Лісовому кладовищах. Це були пошкодження надмогильних споруд, а саме спроба викрадення елементів кольорових металів”, – додав директор ритуальної служби.

Нагадаємо, у Києві вирішили серйозно підійти до дитячої безпеки в школах та дитсадках, після Керченської трагедії. Станом на сьогодні встановлено 2006 камер відеоспостереження на 938 об’єктах: дитячих садочках та школах. Найбільше встановлено у Солом’янському районі – 280 камер на 120 об’єктах.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.