22 жовтня о 11:15

На Троєщині невідомі лягли на рейки під колеса кільцевої електрички

Сьогодні в годину пік невідомі активісти майже на годину заблокували рух кільцевої електрички на станції Троєщина-2. Причому лягали прямо на рейки під коліса потягу. Людей обурило, що в електричці замало вагонів для перевезення пасажирів.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на ресурс Київ Оперативний.

“Пасажири на станції міської електрички Троєщина-2 на знак протесту заблокували її рух: чоловіки лягали на колії, кілька десятків людей також “обліпили” вагони та штурмували кабіну машиніста”, – йдеться в повідомленні.

Як кажуть очевидці, сьогодні організація роботи електричок виявилася вкрай поганою. Потягів не було по годині. Тому у надії хоч якось доїхати на роботу і додому, люди почали штурмувати і чіплятися за вагони ззаду.

“Частина людей почала заходити в кабіну машиністів. Електричка стала взагалі. Люди перекрили шляхи на станціях Петрівка і Троєщина. Зібралися величезні натовпи народу”, – розповіли журналісти.

На відео з місця подій видно, що дехто лягав прямо під колеса потягу, чим викликав обурення людей, які поспішали на роботу. Відзначимо, що електричка не курсувала з 8:15 до 9:05.

Наразі вже рух відновлено.

“З 8 год. 15 хв. заблоковано рух міської електрички сторонніми особами на ст. “Троєщина 2″. На місце викликано поліцію. Рух відновлено о 9 год. 5 хв”, – йдеться в повідомленні Київпастрансу.

В той же час, кияни активно обговорюють подію в соцмережах.

“Кличко їм таку велодоріжку забабахав, а вони… невдячні”, – пише Олексій Веремеєнко.

“Підтримую бунт, скільки можна терпіти нелюдське ставлення до пасажирів”, – каже Марія Іванова.

Менше з тим, всі погоджуються, що так радикально ризикувати власним здоров’ям не варто.

Обережно, у відео присутня ненормативна лексика!!!

Нагадаємо, мешканці переповненої Троєщини можуть почати радіти. Їм пообіцяли збудувати новий дитячий садочок. Щоправда за кругленьку суму бюджетних коштів.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.