Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Новоросійську площу та Радянський провулок нарешті прибрали з Києва / Магдебурзьке право
07 грудня о 08:53

Новоросійську площу та Радянський провулок нарешті прибрали з Києва

Тільки наше видання різко розкритикувало столичних можновладців за ряд вулиць з радянськими назвами, які досі не отримали нові назви, як на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали ряд перейменувань.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на рішення Київради.

Відповідно до рішення, перейменовано наступні вулиці, площу та провулки:

1) вул. Механізаторів – на вул. Генерала Шаповала у Солом’янському районі;
2) вул. Толстого – на вул. Володимира Беца у Деснянському районі;
3) площу Новоросійську – на площу Чернігівську у Дніпровському районі;
4)пров. Радянський – на пров. Костянтина Михальчука.

Окрім того, провулку, який пролягає від вулиці Митрополита Володимира Сабодана присвоєно назву провулок Ковтунівський у Деснянському районі.

“Всі перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО”, – відзначили у мерії.

Нагадаємо, в «Магдебурзькому праві» зробили перелік вулиць з радянськими назвами, які не підпадають під закон про декомунізацію: Брянська, Виборзька, Волгоградська, Волго-Донська, Волзька, Донська, Єнісейська і т.д. Список дійсно великий і роботи для перейменування вулиць ще багато.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.