16 січня о 15:45

Оголошено лауреатів ХХІІІ загальнонаціональної програми «Людина року-2018»

15 січня відбулося оголошення лауреатів ХХІІІ загальнонаціональної програми «Людина року-2018».

Учасники: Аркадій Райцин – генеральний директор загальнонаціональної програми «Людина року»; Анатолій Кінах – голова Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми «Людина року», президент Українського союзу промисловців і підприємців; Михайло Резнік – Надзвичайний та Повноважний посол України; Павло Козирєв – голова асоціації малих міст України; Михайло Поживанов – голова ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право».

 

Під час прес-конференції Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» повідомила підсумки експертного опитування за 2018 рік та озвучила імена кращих представників української еліти, які за свої професійні досягнення у 2018 році визначені лауреатами 23-ї загальнонаціональної програми «Людина року-2018» у 18 професійних номінаціях. Програма передбачає присудження титулу «Людина року» найбільш видатним особистостям, які досягли значних успіхів у найважливіших для України сферах професійної і громадської діяльності.

Крім того, оголошено імена володарів міжнародних та спеціальних премій, присуджених за 2018 рік Вищою Академічною Радою програми.

Зокрема, Ада Роговцева отримає Спеціальну премію ім.М.Вороніна «За високий стиль життя».

Вища Академічна Рада також заснувала іменну премію ім.Геннадія Книшова «За вірність гуманістичним ідеям та примноження загальнолюдських цінностей» та присудила її доктору медичних наук, професору, академіку Національної академії медичних наук України, за спеціальністю «трансплантологія» Олександру Никоненку.

Щорічну Міжнародну премію «За видатний внесок в розвиток культури та мистецтва України» за 2018 рік присуджено народному артисту Республіки Білорусь Анатолію Ярмоленку. Міжнародну премію в галузі культури та мистецтва – народній артистці Казахстану Розі Римбаєвій.

Міжнародну премію в галузі дипломатії отримає Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні Герміне Поппелер, а Міжнародну премію «За значний внесок у розвитку партнерських дружніх та економічних відносин з Україною» – Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ в Україні Салем Ахмед аль-Каабе.

На звання «Регіональний лідер року» можуть розраховувати Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук та Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«Хочу представити вам номінації «Спортсмен року» й «Телевізійний журналіст року». Наше експертне середовище запропонувало та обрало ведучу інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні» на телеканалі «Україна» Ольгу Грицик, ведучу ток-шоу «Микола Вересень та Світлана Орловська» на телеканалі «Прямий» Світлану Орловську і ведучого «Прайм-тайм» на каналі «112 Україна» Володимира Полуєва», – відзначив голова ГО «Фонд муніципальних реформ «Магдебурзьке право» Михайло Поживанов.

За його словами, «Спортсмени року» – олімпійський чемпіон із фрістайлу 2018 року Олександр Абраменко, чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід, а також абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик.

Премію буде вручено під час проведення 23-ї урочистої церемонії 23 березня у Національній опері Україні.

Джерело: Укрінформ

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.