25 вересня о 18:28

Опитування щодо благоустрою дворів житлових будинків у Києві. Які результати?

У Києві запустили опитування щодо благоустрою дворів житлових будинків. Результати оновлюються в режимі реального часу. Опитування, яким займається команда «ЛУН Місто», охоплює питання про парковку, дитячі майданчики, зелені насадження. Опитувальник про благоустрій дворів Києва запровадили в рамках міжнародного архітектурного фестивалю CANactions, що відбувався у столиці.

Згідно з опитуванням, станом на момент публікації, безбар’єрний вхід у під’їзд найбільше мають у Голосіївському та Дарницькому районах – по 58%, найменше в Оболонському – 23%. 75% відповідей стосуються новобудов.

Незапарковане подвір’я найчастіше зустрічається в Печерському районі – 37%, найзапаркованіші, згідно з результатами, Подільський та Шевченківський райони – по 5% вільних дворів.

Найбільше підземних паркінгів зустрічається в будинках Солом’янського (29%) та Голосіївського районів (25%), в основному всі вони знаходяться в новобудовах. Найменше підземних паркінгів у Святошинському районі – нуль відповідей.

У категорії «дружні сусіди» найбільше голосів отримали Святошинський (60%), Печерський (59%), Дніпровський (55%), Солом’янський (55%) райони, найменше голосів отримав Оболонський район – 26%.

Ігрових майданчиків найбільше в Святошинському (93%), Голосіївському (88%), Оболонському (85%) та Печерському (85%) районах. 90% майданчиків знаходяться в новобудовах. Найменше таких зон у Подільському районі (52%).

Водночас спортивних майданчиків найбільше в Оболонському (70%) та Печерському (62%), найменше в Шевченківському (11%).

Майданчиків для вигулу собак не вистачає у всіх районах. Найбільше їх у Голосіївському районі – 23%.

Така сама ситуація з коморами для колясок. Найбільше їх у Солом’янському районі – 27%, у Святошинському та Деснянському – жодного голосу.

Тінисті дорослі рослини є по всьому Києву. Найбільше, за даними голосування, в Оболонському, Печерському та Дніпровському районах – по 85%. Цікаво, що у новобудовах їх майже втричі менше – при будівництві дорослі дерева майже не зберігають, а молоді рослини ще не виросли.

Найякісніше освітлення, згідно з опитуванням, у Голосіївському (65%) та Дарницькому районах (62%).

Переглядати результати опитування у real-time можна на сайті проєкту, а долучитися до опитування – за посиланням.

Джерело: hmarochos.kiev.ua