23 жовтня о 09:20

Під Кабінет Міністрів прийде конопляний мітинг

Поки в Канаді та інших країнах легалізують легкі наркотики, в Україні це все ще велика проблема. Тому 27 жовтня конопляний Марш Свободи знову пройде під Кабінетом Міністрів України.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на організаторів події.

“В Україні людина, маючи для власного вжитку невелику кількість канабісу та зберігає її без мети збуту може бути позбавлена волі строком на 3 роки. І боротьбою з такими малозначними правопорушеннями сьогодні переважно і зайнята національна поліція України. Не збут наркотиків є пріоритетом поліції, а споживачі, не пов`язані з наркоторгівлею”, – каже спікер акції Тетяна Кузьменко.

За її словами, два ключових питання державної стратегії блокуються. Це наукові дослідження канабіноідів як анальгетиків та інших лікарських засобів. А також нормалізація чинного законодавства у сфері боротьби з незаконним обігом наркотків. А саме декриміналізація малозначних правопорушень – зберігання без мети збуту невеликих кількостей канабісу.

“Таками справами легко і просто виконувати план розкриття злочинів, Але кожне таке “кримінальне” провадження, проходячи всі щабелі судової системи, коштує нам з вами, як платникам податків, 1 млн гривень. – запевняє Тетяна. – А все, що потрібно, це змінити критерії оцінки ефективності поліції. Малозначні правопорушення зробити адміністративними, а боротьбу зосередити на справді кримінальних злочинах”.

Нагадаємо, кожен по своєму розуміє поняття фермерства, але один киян вирішив це зовсім радикально, і став вирощувати коноплю прямо в квартирі. За цим заняттям його і зловили правоохоронці, вилучивши канабіс, згортки з амфетаміном та два пістолети з набоями.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.