Warning: include_once(/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5

Warning: include_once(): Failed opening '/home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/includes/post-meta.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php71cgi/lib/php') in /home/mdporgua/domains/mdp.org.ua/public_html/wp-content/themes/mdp/inc/more_fields.php on line 5
Поліція Києва отримує майже три тисячі викликів на добу / Магдебурзьке право
04 грудня о 09:51

Поліція Києва отримує майже три тисячі викликів на добу

Станом на жовтень у Києві здійснюється 180 злочинів за розрахунками на 10 тисяч населення. Це майже на 13% менше, ніж за аналогічний період попереднього року. При цьому рівень розкриття злочинів складає 25,6%. У 2017 році цей показник сягав 21,6%. Загалом це найвищий результат з 2013 року.  Слідчими підрозділами направлено до суду трохи більше 16000 кримінальних проваджень. Минулого року було 14800.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на повідомлення Київради.

«Найбільшу частину правопорушень складають майнові злочини – крадіжки, пограбування, розбійні напади. Цього року було зареєстровано понад 24 тисячі крадіжок. Зафіксовано 2300 грабунків, минулоріч їх було на 900 більше. Є окрема тенденція до зниження незаконним заволодінням  транспортними засобами. Якщо протягом 10-ти місяців минулого року кількість таких правопорушень сягала 1300, то за аналогічний період цього року скоєно 900 таких випадків. Значну кількість злочинів скоюють іноземці. Було затримано 600 осіб – громадян Росії, Грузії, Азербайджану, Молдови, Вірменії, Узбекистану», – зазначив начальник Головного Управління Національної поліції в м. Києві Андрій Крищенко.

За його даними, протягом 2018 року було виявлено майже 3000 фактів обігу наркотиків. З них 313 спроб збуту наркотичних речовин. За це притягнено до відповідальності 78 осіб. Було вилучено 800 кг наркотиків загальною вартістю 30 млн грн.

Також поліція значну увагу приділяє незаконному обігу зброї. З початку року у Києві було вилучено в результаті обшуків та проведення спецоперацій: 272 пістолети, 40 револьверів, 39 рушниць, 38 автоматів, 15 протитанкових гранатометів, 105 гранат, майже 32 тисячі патронів різного калібру, 25 кг вибухових речовин, 9 саморобних вибухових пристроїв.

За даними столичної поліції, правоохоронці за 10 місяців 2018 року здійснили 857,5 тисяч виїздів на місце злочину. Це майже 2900 викликів на добу. У середньому щоденно у столиці реєструється 175 злочинів.

Нагадаємо, київські поліцейські затримали чоловіка, який забарикадувався у квартирі і насильно утримував матір. Фізично жінка не постраждала, однак зараз її оглядають лікарі «швидкої». Із зловмисником спілкуються поліцейські.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.