06 грудня о 09:10

Соціальний хліб залишать у Києві до 2020 року

Програма продажу соціального хліба у Києві діятиме мінімум до 2020 року. Для цього було підписано спеціальний меморандум з приватним акціонерним товариством «Київхліб». Договір вступає у дію із 5 грудня цього року.

Про це повідомляє «Магдебурзьке право» з посиланням на Департамент соціальної політики КМДА.

«Ми розуміємо, наскільки сьогодні важливо підтримувати соціально незахищених громадян і шукаємо всі можливі механізми для цього. Протягом останніх кількох років у столиці для пільгових категорій мешканців, у спеціальних точках продажу, був найдешевший хліб в Україні. І чимало киян користувалися цієї програмою. Тому ми домовились про продовження реалізації хлібу в столиці за спеціальними зниженими цінами у 150 об’єктах роздрібної торгівлі, встановлених у рамках раніше укладених інвестиційних договорів», – зазначив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, ПАТ «Київхліб» зобов’язалося встановити єдину знижку для всіх покупців у розмірі 25% від середньоринкової вартості на продукцію, що користується у киян найбільшим споживчим попитом, а саме: батон «Фірмовий», хліб «Фірмовий український» та хліб пшеничний «Фірмовий».

Також для впорядкування механізмів надання пільг та розвитку безготівкових розрахунків, сторони домовилися щодо подальшого впровадження пластикової картки «Картка киянина» у рамках соціального проекту. Після встановлення терміналів для ідентифікації категорії пільговика, знижка надаватиметься пред’явникам картки та буде диференційованою – відповідно до пільгової категорії складатиме від 20 до 70% вартості виробу. Термінали «Ощадбанку» у точках продажу «Київхліба» встановлять протягом найближчого місяця.

Нагадаємо, у 2019 році в Києві зникне соціальний хліб. Все із-за того, що інвестиційний договір з ПрАТ “Київхліб” про реалізацію хлібобулочних виробів за нижчими цінами був укладений всього на 3 роки. Подальші роки МАФи торгуватимуть за комерційними цінами, і незрозуміло чим, оскільки частина з них працюють під торговою маркою “ШтрудельОк”.

Коментарі

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.