23 квітня о 09:00

Стало відомо, коли в Києві запрацюють фонтани

Столичні фонтанні комплекси відновлять роботу після зимової перерви вже 27 квітня.

informator.news

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, спеціалізоване комунальне водогосподарське підприємство «Київводфонд» активно проводить підготовчі роботи перед відкриттям. За словами директора підприємства Світлани Козловської, «процес розконсервації проводиться згідно із запланованим графіком робіт. Підготовка водограїв до нового сезону складається з кількох етапів: спочатку демонтаж зимового накриття, далі під’єднання до електромережі, встановлення та підключення насосного обладнання, діагностика усіх систем фонтанів. Заключний етап – тестування встановленого обладнання і пробні пуски».

Як і раніше, два фонтанні комплекси працюватимуть у режимі світло-музичного шоу – це фонтани «Великий» і «Малі» на Майдані Незалежності, а також комплекс фонтанів в акваторії Русанівського каналу.

Фонтани працюватимуть до 30 вересня, а щопонеділка в них буде перерва для проведення необхідних технічних робіт.

Як повідомила Козловська, на цей рік запланований капітальний ремонт фонтану на вул. Великій Васильківській, 119/121, який збудовано близько 30 років тому. Ремонт включатиме заміну гранітного облицювання, заміну електрокабелів, оновлення приладів підсвітки, встановлення нового насосного обладнання.

Джерело: УНІАН